Special Services

Why you should choose us

Cardio Monitoring

We have latest Cardio Monitoring technologies in our health care.

Expert Cardiologist

Our Expert Cardiologists are easily manage all heart surgeries.

Comfort Environment

Comfort Environment provide to all patient at heath care hospital.

Oxygen Therapy

We have latest Cardio Monitoring technologies in our health care.

Septal Mastectomy

Our Expert Cardiologists are easily manage all heart surgeries.

Coil Embolization

Comfort Environment provide to all patient at heath care hospital.

Our Facilities

We Offering Healthcare Services to Client's

Emergency
Be Right Path for your Start Up with Business Consulting with challenges it presents may seem daunting, but we help you approach change with confidence.
Facilities
Be Right Path for your Start Up with Business Consulting with challenges it presents may seem daunting, but we help you approach change with confidence.
Reaction
Be Right Path for your Start Up with Business Consulting with challenges it presents may seem daunting, but we help you approach change with confidence.

Make An Appointment

  Have any Question?

  Book an appointment

  Have care Requirement?

  Call the hospital

  Working Process

  How We Work?

  Our expert are always provide best health care service. Why Cardioly service is best for the heart treatments all types of patients like children's, elders etc...
  Appointment

  Appointment

  Book the appointment and go to the healthcare
  Doctor Checkup

  Doctor Checkup

  Doctor checkup patient heart bit and actions
  Manage Treatment

  Manage Treatment

  Doctors are patients treatment manage easily
  Enjoy The Life

  Enjoy The Life

  Best care get patient & quickly enjoy a life

  What We Offer

  Reasonable Plan of Treatment

  We provide latest technology with expert specialist doctors in a reasonable cost. They are always provide to patient best care.

  Medical Solutions

  We are provide the best and health care medical solutions

  Heart rate monitor

  Our doctor check patient heart rate on heart rate monitor

  Basic Plan

  199
  $
  Month
  Medical Specialties
  Investigation
  Medical Consultation
  Home Visits
  Treatments

  client 6

  client 5

  client 4

  client 3

  client 2

  client 1

  Read Our Blog

  Featured News and Advices

  We provide the special tips and advice’s of heath care treatment and high level of best technology involve in the our hospital.

  Comments

  Şeker Hastalığından Kurtulmak Mümkün!

  Şeker Hastalığı

  Tüm kronik hastalıklarda olduğu gibi, T2D, yani Şeker hastalığının altında yatan nedenlerin başında İnsülin direnci, kronik enflamasyon ve oksidatif stres gibi etkenler mevcuttur. Yapılacak olan destekler, yalnızca şeker hastalığını değil, aynı zamanda kronik hastalıkların tümünde iyileşmeye yol açacaktır.

  Şeker hastalığı kendini nasıl belli etmeye başlar?

  Öncelikle kolay kilo alma ve zor kilo verme olarak kendini gösterir. Açlığa genellikle uzun süre dayanamazlar. Laboratuar göstergelerde, tokluk insülini artar, Trigliserid yükselir. Açlık kan şekeri ise normal sınırlarda olabilir.

  Sonraki aşama,

  Artık kişi açlığa dayanamaz, yemek sonrası hemen uyuma isteği ve halsizlik yakınmaları başlar. Kilo kontrolü artık çok daha fazla zorlaşmıştır. Tokluk insülini artmıştır ama Trigliserid artık çok daha belirgin yükselmişti. Kan şekeri düzeyi hala normal sınırlardadır. Bu kişiyi yanıltmasın, ama artık klinik öncesi şeker hastalığı başlamıştır.

  “Şeker hastalığından kurtulmak mümkün.”

  Artık açlık krizleri başlamıştır,

  Yemek sonrası rehavet ve beyin sisi ortaya çıkmıştır. Bu kişiler daha çabuk sinirlenirler. Kilo kontrolü kalmamıştır. Laboratuar olarak Trigliserid düzeyleri çok daha yüksek bunun yanında HDL düşüktür. Kan şekeri hala 120 mg/dl’nin altında olsa da Açlık ve tokluk insülin seviyeleri oldukça yüksektir.

  Şeker hastalığı laboratuar olarak oturmuştur,

  Gittiği her hangi bir klinikte Şeker Hastası etiketi kolaylıkla yapıştırılabilir. Sadece karbonhidrat değil, yağ metabolizması da bozulmuştur. Sadece insülin hormonu sorunu değil, stres hormonları, tiroid ve cinsiyet hormonlarında da sorunlar vardır.

  İnsülin direnci problemi bulunanlarda IGF-1 de artıyor,

  Eğer IGF-1 seviyeleriniz artmışsa,  hücreleriniz bunu, büyüme, bölünme ve çoğalma yönünde bir mesaj olarak algılanıyor. IGF-1 yükseldikçe prostat ve meme kanseri riski artıyor.

  O halde ne yapılmalı.

  Öncelikle hastalık isimleri ile kendimizi etiketlemeyeceğiz. Altta yatan nedenleri ortadan kaldıracağız. Her zaman tüm hastalarıma söylediğim gibi;Kendinizi iyileşmenin bir parçası olarak görmelisiniz.

  Neler yapılmalı sorusunun cevabını, bir sonraki bloğumuzda anlatacağım.

  Sağlıklı günler diliyorum.

  Comments

  Otoimmün Hastalıklar “Bağışıklık Sisteminiz Yoldan Çıkmış Olabilir!

  Otoimmün Hastalıklar

  Bir hastane polikliniğinde,

  • Endokrin uzmanına başvuran haşimato hastası,
  • Gastroenteroloji uzmanına başvuran ülseratif kolit, chron hastası,
  • Cildiye uzmanını bekleyen sedef ya da lupus hastası görebilirsiniz. Hepsi ayrı ayrı yerlerde beklemekteler. Oysa hepsini oraya getiren neden tek bir şey var, o da otoimmun hastalıktır.

  Otoimmün hastalıklar her ne kadar çeşitli organlarda ortaya çıksa bile aslında bu hastalıklar doğrudan o organların hastalığı değil, ️bağışıklık sistemi ️hastalığıdır.

  “Otoimmün hastalık dediğimiz şey, deyim yerinde ise, bağışıklık sisteminin yoldan çıkması, sapıtmasıdır.”

  Sonuçta vücudumuzu iç ve dış tehditlere karşı koruması gereken sistem, kendi dokusuna karşı saldırıya geçer. Asıl çözümlenmesi gereken şey bu otoimmün saldırıdır. Otoimmün saldırı ortadan kaldırıldığında yakınmalar azalarak bitecektir.

  Burada sorulması gereken soru, bağışıklık sistemini yoldan çıkaran şey nedir?

  İmmün sistemimizin merkezi bağırsaklarımızdır. Dolayısıyla bağırsaklarımızı iyileştirmeden sorunların üstesinden gelemeyiz.

  Bağırsaklarınız sağlıklı değilse bağışıklık sisteminizin de sağlıklı olabilmesi mümkün değildir. 

  Uzun süreli stres kronik enflamasyona yol açarak bizi hastalığa daha duyarlı hale getirebilir.

  Comments

  Son Günlerde Oldukça Tartışılan “İyot”

  Nedir bu İyot!

  Son günlerde oldukça tartışılan “I”  İyot konusuna değineceğim. Öncelikle iyodun ne olduğuna ve görevlerine bakalım.

  İyot  bir mineraldir, kimyada Periyodik cetvelde Halojen dediğimiz sınıfın içinde yer alır.Her bir mineralin farklı özellikleri dolayısıyla görevleri vardır. Öncelikle Tiroid bezi adını verdiğimiz ve vücudun deyim yerindeyse CruiseControl’ü olarak çalışan organımızda yoğunlaşmıştır.

  “Ancak yanlış anlaşılmasın vücudumuzdaki tüm hücreler için gerekli bir mineraldir ve tiroid dışında meme, parotis, pankreas,tükrük, bezleri, beyin, beyin omurilik sıvısı mide ve derimizde de yoğun miktarda bulunur.”

  Elbette sadece bunlarla sınırlı değil kadınlarda yumurtalıklarda erkeklerde ise testislerde hormon yapımı için gereklidir. Buradan da Anlaşılacağı gibi infertilizasyon yani çocuk sahibi olamama konusunda da oldukça önemli bir role sahiptir.

  İyot takviyesi nasıl yapılmalı?

  Bunun için en uygun çözümlerden bir tanesi lugol solüsyonudur.% 5`lik ve % 2’lik lugol solüsyonları hazırlanabilir.% 5’lik beşlik lugol de 5 gram iyot 10 gram potasyum iyodür vardır ve % 5 lik lugol solüsyonu bir damlasında 6,25 miligram iyot vardır. Günlük 1 ile 8 Damla arasında verilebilir. Günün herhangi bir vaktinde alınabileceği gibi bizim tavsiyemiz sabahları aç karnına bir bardak suya katılarak içilmesi yönündedir. Iyot desteği yapılırken bunun yanında magnezyum selenyum çinko gibi mineraller ve beraberinde mutlaka D vitamini takviyesi öneriyorum.

  Eğer;

  Kendinizi yorgun ve halsiz hissediyorsanız, saçlarınız kurumuşsa, uyku bozuklukları yaşıyorsanız, kolay kilo alabiliyorsanız, adetlerinizin düzeni değişmişse, kalbiniz çok fazla çarpıyorsa, kaygılarınız fazlaysa, avuç içiniz terliyorsa, uykusuzluk ve sinirlilik hissediyorsanız,kaslarınızda kramp varsa, kendinizi mutsuz neşesiz keyifsiz hissediyorsanız, sesiniz kısılmış ve boğuksa,sürekli kabızlık yaşıyorsanız, Kas ve eklem ağrılarınız varsa o zaman iyodunuz eksik olmuş olabilir.

  Aslında  toplumun büyük bir kesiminde iyot eksikliği vardır ve bu nedenle de iyot takviyesi yukarıda söylediğim yakınmalarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

  Şimdi kısaca iyodun fonksiyonlarına ve eksikliği durumunda ne tür sorunlara yol açabileceğini göz atalım.

  • Vücudumuzda Detoks dediğimiz süreçlerde olmazsa olmaz minerallerin başında gelir.
  • Yeterli iyot yoksa kanser oluşum riski artar. Zira iyodun girmediği hücreye diğer halojenler yani Klor flour,ve brom gibi toksik halojenler girer.
  • Mental fonksiyonlar için oldukça önemli bir mineraldir gebelikte iyot eksik ise bebekte Zeka geriliği ve dikkat eksikliği görülür.Sütte yeteri kadar iyot yoksa çocukların IQ’su düşük olur. Erişkinlerde iyot eksikliği hafıza zayıflığına ve unutkanlığa neden olabilir. Ayrıca iyot eksikliği  otoimmün hastalıkların oluşmasında da önemli bir role sahiptir.
  • Kadınlarda meme ve yumurtalık kistlerine neden olabileceği gibi erkeklerde prostat sorunlarına ayrıca kas ağrılarına ve Fibromiyalji neden olabilir.

  Homepage 3