ANALYSİS-ACTİVATİON-ADAPTATİON


Fiziksel bedenimiz bir enerji alanı ile çevrilidir. Bu alan hem bilgi merkezi hem de son derece hassas bir algılama sistemidir. Bizi çevreleyen bu alan, olumlu ya da olumsuz, iç ve dış deneyimlerimiz tarafından ortaya çıkan duygusal titreşimleri de içinde barındırır. Artık bu bilgi, sisteme kayıt olmuş demektir. Bunun etkisi kendini fizik beden de görünür hale getirir. Yani hayatımız, deneyimlerimiz, yaşadıklarımız, travmalarımız kısaca, “biyografimiz, biyolojimizi belirler”. Bu başlangıç aşamasında, Tıbbi yaşam öykünüz detaylı biçimde kaydedilir. Ancak bununla beraber yaşamınızda sağlığınızı etkileyecek maruz kaldığınız stres ve toksinlerin sorgulamasını içerir.


TIBBİ TAKİPLER : Muayene ve Vital bulgularınızın değerlendirmesini içerir.


TETKİKLER : Riskli olduğunuz hastalıklara göre kan biyokimyası, hormonlar,hemogram,Karaciğer ve Böbrek Fonksiyonları,tam idrar tetkiki, tümör göstergeleri gibi BİYOMARKER lar ile RADYOLOJİK, ENDOSKOPİK ve DİĞER TIBBİ TETKİKLERİ içermektedir.


YAŞAM KİTAPÇIĞI : Yukarda belirtilen analizler yapıldıktan sonra hazırlanan DNA analizi, tüm tıbbi tetkikler, KANSER, KALP-BEYİN-DAMAR HASTALIKLARI, OBEZİTE, DİYABET, ENFLAMASYON-ROMATİZMAL ve KEMİK HASTALIKLARI ile opsiyonel olarak istediğinizde FARMAKOGENETİK ve PSİKOGENETİK HASTALIK RİSKLERİNİZİ 5(BEŞ) YIL İÇİN gösteren SİZE ÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM PLANLAMASI (Beslenme, tedaviler,ilaçlar,tıbbi destekler,egzersiz ve risklerinize uygun branş doktorlarına yönlendirme ile 1(BİR) YILLIK TAKİP PROGRAMI nı kapsayan yaklaşık 50-100 sayfalık bir kitapçığın hazırlanmasını içerir.