ANDULASYON TERAPİ
“Kendinize bir iyilik yapın”

Kliniğimde, bütüncül terapi yöntemlerini uygularken bunları destekleyen önemli unsurlardan biri “AndulasyonTerapi”sidir. Peki Andulasyon terapi bunu nasıl başarır?

Venöz ve lenfatik sistemleri uyarıcı etki oluşturan mekanik titreşimler yoluyla, dokulardan vücut dışına önemli miktarda sıvı çıkışı sağlamaktadır. Vücutta, pek çok nedene bağlı olarak meydana gelen ödem ortaya çıkan sağlık sorunlarının temelini oluşturmaktadır. Vücudun su tutması durumu, vücut direncini zayıflatarak kişinin güçsüz düşmesine sebep olmaktadır. Andulasyon terapi, özellikle vücudun su tutması problemine bağlı olarak ortaya çıkan semptomların hafifletilmesi ya da durdurulması amacıyla geliştirilmiştir.

Bu bakımdan Andulasyon terapisi yoluyla başarılı ve etkili sonuçlar elde edilen uygulama alanlarını şu şekilde sıralayabilmekteyiz;

Andulasyon Terapi Yöntemi Kimlere Uygulanmaktadır?

Andulasyon Terapi, fazlasıyla fiziksel performans harcayan ve bu doğrultuda hızlı iyileşme bekleyen kişilerde tercih sebebi olmaktadır. (Sporcular, iş sahipleri vs.)

Kronik hale gelmiş ağrılarından şikayetçi olan ve ağrılarından kurtulmak isteyen kişiler, etkili bir yeni jenerasyon yöntem olarak Andulasyon tedaviyi tercih etmektedir.

Andulasyon Terapi, endorfin ve kolajen üretimi ile, kişide stresin azaltılması, rahatlama sağlanması ve anti-aging etki oluşturulması amaçlanmaktadır.

Ekibimiz