OZONTERAPİ
“Sağlıklı bir yaşam için”

Klinik uygulamalarımda en çok tercih ettiğim terapi yöntemlerinin başında “Ozonterapi” gelmektedir. Çünkü, Ozonterapi oldukça güvenli, etkili ve bilimsel bir uygulamadır, sağlığımızı ve yaşam kalitemizi artırır. Günümüzde pek çok hastalığın tedavisinde veya sağlığı korumada oldukça önemlidir.

Ozonterapi bilimsel bir tedavi yöntemimidir?

Ozonterapinin bilimselliğini kanıtlayan binlerce bilimsel çalışma yapılmış ve etkili olduğu kesin tespit edilmiş bir tedavi yöntemidir ve OZONTERAPİ ASLA ALTERNATİF BİR TIP YÖNTEMİ DEĞİLDİR!

Enfeksiyonlara karşı korunmak veya bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen, cilt kırışıklıkları, uyku düzensizliği, kronik yorgunluk, depresyon, cinsel istekte azalma, erken yaşlanma, dikkat ve konsantrasyon azalması ve yoğun stres ve baskıya bağlı sıkıntılar yaşayan kişilere önerilir.

Alerjik hastalıklar, Romatizmal hastalıklar, Kanser ve kemoterapi uygulamaları, Karaciğer hastalıkları, Kan dolaşımı ve cilt hastalıkları, Yara, Akne, Sedef hastalığı gibi kozmetik sorunlar, Tip 2 Diyabet, Hipertansiyon, Ülser, Hepatit B ve C gibi pek çok durum için önerilir.

Gebeliklerin ilk üç ayında, Bakla alerjisi olanlarda, Aşırı alkol kullananlarda, Hipertirioidi krizinde, İleri derecede kansızlık ve kanama-pıhtılaşma rahatsızlığı olanlarda, Yeni gelişmiş kalp enfarktüsü ve beyin kanamalarında, Savunma sistemini baskılayan ilaç tedavisi alanlar ve Bilinci kapalı kişilerde ozonterapiuygulanmaz.

Ekibimiz