N. S.

Üniversite Hastanesinden kemoterapi alırken diğer taraftan da C Vitamini,Ozon ve biorezonans takviyeleri aldım.Üçüncü kemoterapiden sonra çekilen Bt ve emar sonucunda,böbreğimdeki ve karaciğerimdeki iki tümörden biri tamamen yok olmuştu.Bu ışığı görünce,Murat Hocamla destek tedavisine devam ettik.Son üç kemoterapiden sonra çekilen pet ve emar sonucuna göre karaciğerimdeki tümör de tamamen yok olmuştu.Böbrek hasarlı,tümör agresif olduğundan,sol böbreğim de alındı.Bu arada,söylemeden geçemeyeceğim bir ayrıntı,Üniversite deki üroloji doçenti dört ay ömrümün kaldığını söyledi her seferinde.Şu anda sağlığım yerinde. Başta Murat Hocam olmak üzere,hepsine sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım

T. Ö.

Troidi alınmış bir graves ve ted eyeslı otoimmün hasta olarak, ilk seansta aldığım ozon ve c vitaminiyle kendimi çok enerjik hissetmiştim, 13. seansımda gözlerimdeki yanma.batma, kanlanma yok oldu. Eliminasyon Diyetiyle gözlerimdeki ödem yok oldu ve göz çıkıklık derecem 1derse gerilemiş. Size, Bengü Hanıma, Ece Hanma ve değerli hemşirelerinize çok teşekkür ediyorum. Sayenizde kendimi daha da sağlıklı hissediyorum. Ailemizin pozitif doktorusunuz. İyi ki varsınız.

E. K.

Otoimmün böbrek tutulumlu vaskülit hastasıyken immun baskılayıcı ilaçlar kullanırken sizinle tanıştıktan sonra glutensiz, şekersiz ve düşük karbonhidratlı beslenme, ozon desteği ile sağlığıma kavuştum. Sadece böbrek fonksiyonlarımın kendiliğinden ilaç kullanmadan düzelmesi değil tabii ki.Meğer geçirgen bağırsak sebebiyle dikkat etmediğim ama vücudumda olan neler varmış farkına varmamışım. Mucize gibi ama hepsinden kurtuldum. Sizden edindiğim çok değerli bilgiler, yönlendirmeler sayesinde oldu hepsi. Tanıştığımız güne çok şükür, hep olun sağ olun hocam.

Smith Johnson

The Heart care hospital specialist doctor were manage my heart surgery and the my surgery went well and I was able to go on with my life within just few weeks. This guys gave the great care of my heart. Thank you!