Healy

Evrende bulunan herşey titreşim halindedir. Vücudumuzdaki titreşimler bozulduğunda çeşitli sorunlar yaşanıyor. Bu titreşim bozulmaları ise Healy aleti ile tespit edilebiliyor ve şifalandırılabiliyor.

Temel çalışma prensibi:

  • Hücre zarı kapaklarının dengeli bir biçimde açılıp kapanmasını sağlayarak içeriye girmesi gereken su, oksijen, vitamin, mineral, yağ, element ve diğer tüm önemli maddelerin giriş çıkışı için kolaylık sağlar. Hücre içindeki ATP’nin artışı için kolaylaştırıcı titreşim verir.
  • Healy bunu yaparken titreşimi kaydedecek hafızaya sahip olan su ile işbirliği yapar. Bu yüzden Healy kullanımı sırasında su içmek çok önemlidir.
  • Bedenin yaklaşık %80’i su olduğu için ve hücre içi sitoplazma yaşamın en önemli maddesi olduğu için sağlığın da merkezi hücredir.
  • Healy, formda kalmanıza ve biyoenerjetik olarak yenilenmenize ve ağrıyı azaltmanıza yardımcı olacak uygulamalar sunar. Gün içinde stresli durumlarda sizi desteklemek, daha kolay iyileşmenize ve akşamları huzur bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • Healy cihazı, sağlığımızı korumak ya da var olan rahatsızlıkları düzeltmek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım uygulama yöntemi ile verir.
  • Hücrelerimiz gerek yaşın ilerlemesi gerekse dışsal etkenler yüzünden hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler.

Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur.
İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır.
Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır. Healy’nin en önemli özelliği kişiden kişiye ihtiyacın da farklı olduğu gerçeğine göre hareket etmesidir. Her kullandığınızda o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.
Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır.

Bedenimizin gerçek iyileştiricisinin yine bedenimiz olduğu gerçeği doğrultusunda ona ihtiyaç olduğu ortamı sağlamış olur.