IV Terapi

Son yıllarda popülerlik kazanan, oldukça başarılı sonuçların alındığı bir uygulama

Vücudumuzun vitamin, mineral, antioksidanlar gibi geniş bir yelpazeye sahip pek çok farklı besine ihtiyacı vardır. Rafine ve genetiği değiştirilmiş besinler, su ve hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı yiyip içtiklerimizden bu besinleri  yeteri kadar karşılayamıyoruz.

Iv terapi, damar yolu aracılığıyla vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin ve antioksidanların doğrudan dokulara yüksek biyoyararlanımı ile sonuçlanan, hızlı ve etkili bir seçenektir. Amaç, vücudun sağlık durumunu ve genel esenliğini iyileştirmek için vücudunuza ek vitaminler ve mikro besinler sağlamaktır.

“İnsan vücudu kimyasallardan, radyasyondan ve kirleticilerden kaynaklanan zararı sürekli olarak onarır.  Yaşlanma ile beraber vücudun bu onarım mekanizmalarının etkinliği azalır. “

Iv terapi sadece hastalıkların tedavisi için değil; aynı zamanda önleyici, koruyucu sağlık ve uzun yaşam için de özel protokoller içerir. Bu protokoller, vücuttaki biyolojik süreçlere verilen zararları onarmak için tasarlanmıştır.

IV Terapi süreci nasıl ilerler?

Tedaviniz seçildikten sonra kliniğimizde, 30 dakika – 1 saat arasında değişen IV vitamin Terapisi deneyimi ile sağlığınızı dönüştürmenin keyfini çıkarabilirsiniz